Šperky jsou dnes běžnou součástí každé ženy. A vybrat ten správný není vůbec jednoduché. Pokud hledáte opravdu originální šperk, který působí neobyčejným dojmem a je vhodný pro každodenní nošení, pak je jednoznačně správnou volbou šperk z korku, který toto vše splňuje. Kromě originálního vzhledu jsou šperky z korku velmi lehké a nezpůsobují žádnou alergickou reakci, takže se rázem stanou vaší přirozenou součástí. Navíc jsou vhodné pro jakoukoliv příležitost, ať jdete do přírody, města, práce či společenskou událost.

V našem e-shopu najdete elegantní šperky z korku, jako jsou náhrdelníky a náramky. Základ šperku tvoří vždy kvalitní portugalský korek, který je většinou dále doplněn o zajímavé kovové dekorace. Korkové šperky jsou cenově dostupné, takže můžete udělat radost nejen sobě, ale i své kamarádce či známé. Korkové šperky si oblíbíte i pro příjemné pocity při nošení, které se značně liší od nošení chladných šperků z drahých kovů.

Objevte kouzlo těchto originálních šperků i vy.

X

Internetový obchod JABEKO.CZ ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním.